Openingstijden

Alle consultaties gebeuren enkel op afspraak.

Cardiologie – Echocardiografie

De dienst Cardiologie houdt zich bezig met alle cardiovasculaire aandoeningen (hart en bloedvaten).

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Marc VAN KUYK
 08.00 – 12.00
 Dr. Eric HASAERTS 14.00 – 18.00

Klinische biologie – Bloedafname

Analyses gebeuren door het laboratorium I.B.C /U.L.B : 02/543.00.00.
De afnames gebeuren zonder afspraak.

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Labo IBC/ULB
 07.45 – 08.4507.45 – 08.4507.45 – 08.45 07.45 – 08.45 08.30 – 09.30

Algemene en digestive heelkunde – Flebologie – Behandeling spataders

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Ahmed TABECH
Alg.& digestive heelkunde
 15.00 – 16.00

Plastische heelkunde

Esthetische chirurgie en reconstructieve chirurgie
Enkel op afspraak

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Patrick DE DONCKER
18.30 – 19.00
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Flor DE DOBBELEER
Alg. & vasculaire heelkunde
14.30 – 17.00

Tandheelkunde

Algemene tandheelkunde – implantaten

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mevr. Louise DEWELDE
09.30 -18.0013.30 – 18.00 09.00 – 11.30
 Mevr. Arielle DU BOIS
14.00 – 18.0009.00 – 11.0014.00 – 18.00
 Mevr. Marie-France LELANGUE
14.00 – 18.0009.00 – 11.3009.00 – 11.30
 Mr. Roland WIELANDTS
15.00 – 18.0015.00 – 18.00
 Mr. Alain MAAMARI
09.00 – 11.15
 Mme. M. JAUMOTTE
09.00 – 11.3009.00 – 11.30
 Dr. Yves SOUKIAS
(LSD – LS – Parodontologie – DSD)
14.00 – 17.0014.00 – 17.00

Huid en Haarziekten

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Ria VAN RENSBERGEN13.40 – 16.00
 Dr. Pascal BRUDERER 13.30 – 17.40 15.30 – 17.30

Diëtiste

Coaching voor gewichtsverlies of gewichtstoename

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mlle. Catherine MICHALAKIS
09.00 – 12.00

Gynaecologie – Verloskunde

Algemene gynaecologie

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Stéphane DE BRAEKELAER16.00 – 18.4514.00 – 18.00
 Dr. Do Minh TRI
13.30 – 17.00

Medische beeldvorming

Echographie-doppler,botdensitometrie, digitale mammographie, echografie en biopsie van de borsten
ALLE DAGEN OP AFSPRAAK

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Benoit VANDENHOVE
10.00 – 15.00
 Dr. Nezha CHERKAOUI 13.00 – 15.00
 Dr. Jan DE JONCKHEERE
 8.00 – 12.00 17.00 – 19.00
 Dr. Chantal KNAEPEN09.00 – 12.00

Kinesitherapie & physiotherapie

ALLE DAGEN OP AFSPRAAK

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mlle. Elodie MARRE  09.00 – 12.00   13.00 – 16.00
 Mr. Yves DEMOL 09.00 – 12.00 09.00 – 12.00 09.00 – 12.00

Ophtalmologie

Oogziekten

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Fabienne VERWORST
13.30 – 17.40 13.30 – 17.0009.00 – 11.40

Neus – Keel – en Oorziekten

De NKO of neus-keel-oorarts verzorgt alle aandoeningen gelegen in de nas-faryngo-laryngalesfeer

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Paul DE MOL
09.00 – 12.00
 Dr. Freddy GORET
09.00 – 12.00

Dento-Faciale Orthopedie

Plaatsen en restaureren van tandwijzigingsapparatur vast en verwijderbaar; kinderen en volwassenen

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mme. Brigitte CASPERS
14.00 – 18.3014.00 – 18.3009.00 – 18.30

Orthopedische heelkunde

de orthopedie is de heelkundige specialiteit die zich bezighoudt met alle afwijkingen van de beenderen en de gewrichten.

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Joelle CORTEEL18.30 – 19.30
 Dr. Ward JESPERS13.00 – 14.30

Longzieketn – Longfunktie – Allergologie – Tabaccologie

De dienst Pneumologie houdt zich bezig met alle aandoeningen van de longen, de bronchiën en het longvlies. Tabacologie.

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Marianne DU FOUR
10.00 – 12.0014.30 – 17.30

Medische pedicure

Medische pedicure

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mme. Martine PIRAUX
11.15 – 17.3011.15 – 17.3013.45 – 18.15

Psychotherapie – Slaapstoornissen

Slaapapneu, slaapstoornissen

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mr. Roland PEC (psychologue)16.00 – 18.00
 Mevr. Pascale OLLEVIER 09.00 – 13.00 09.00 – 13.00

Fysiotherapie, Rhumatologie, Acupuncture, E.M.G.

De dienst Reumatologie behandelt aandoeningen van het osteo-gewrichtsstysteem.

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Yves BAILLEUL14.00 – 17.00
 Dr. Fiorentina ROSSI09.00 – 12.0014.00 – 18.0009.00 – 12.00
Pr. Dr APPELBOOM Thierry 09.00 – 12.00

Stomatologie en Maxillo-faciale heelkunde

Maxillo-faciale heelkunde – implantaten

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Pierre DAMSEAUX
13.30 – 17.30

Urologie

De Urologie is een medische specialiteit welke zich bezighoudt met het urinair apparaat zowel van de man als de vrouw

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Ali ABDUL-SATER
08.30 – 11.30
Scroll Up