Openingstijden

Alle consultaties gebeuren enkel op afspraak.

 

Cardiologie – Echocardiografie

De dienst Cardiologie houdt zich bezig met alle cardiovasculaire aandoeningen (hart en bloedvaten).

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Marc VAN KUYK
     08.00 – 12.00 
 Dr. Eric HASAERTS 14.00 – 18.00     
 

Klinische biologie – Bloedafname

Analyses gebeuren door het laboratorium I.B.C /U.L.B : 02/543.00.00.
De afnames gebeuren zonder afspraak.

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Labo IBC/ULB
 07.45 – 08.4507.45 – 08.4507.45 – 08.45  07.45 – 08.45 08.30 – 09.30
 

Algemene en digestive heelkunde – Flebologie – Behandeling spataders

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Ahmed TABECH
Alg.& digestive heelkunde
   15.00 – 16.00   
 

Plastische heelkunde

Esthetische chirurgie en reconstructieve chirurgie
Enkel op afspraak

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Patrick DE DONCKER
  18.30 – 19.00   
 

Vasculaire chirurgie maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagDr Lisanne GEENS08.00 – 11.30
 

Tandheelkunde

Algemene tandheelkunde – implantaten

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mevr. Louise DEWELDE
09.15 – 17.45 09.30 -18.00 13.30 – 18.00
 Mevr. Marie-France LELANGUE
14.00 – 18.0008.30 – 11.30 09.00 – 11.3009.00 – 11.30 
 Mr. Roland WIELANDTS
 15.00 – 18.00 15.00 – 18.00  
 Mr. Alain MAAMARI
    09.00 – 16.30 
 Mme. Martine JAUMOTTE
09.00 – 11.30 09.00 – 11.30   
 Dr. Yves SOUKIAS
(LSD – LS – Parodontologie – DSD)
 14.00 – 17.0014.00 – 17.00   
 

Huid en Haarziekten

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Pascal BRUDERER 13.30 – 17.40    15.30 – 17.30 
 Dr. Yves DINET    9.30 tot 11.30 – 13.30 tot 16.45  
 

Diëtiste

Coaching voor gewichtsverlies of gewichtstoename

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag

 

Gynaecologie – Verloskunde

Algemene gynaecologie

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Stéphane DE BRAEKELAER  16.00 – 18.4514.00 – 18.00  
 Dr. Do Minh TRI
 13.30 – 17.00    
 Dr. Milie NWOYE
    9.00 – 12.00  
 

Medische beeldvorming

Echographie-doppler,botdensitometrie, digitale mammographie, echografie en biopsie van de borsten
ALLE DAGEN OP AFSPRAAK

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Benoit VANDENHOVE
  10.00 – 15.00   
 Dr. Nezha CHERKAOUI     13.00 – 15.00 
 Dr. Jan DE JONCKHEERE
 8.00 – 12.00   17.00 – 19.00  
 Dr. Chantal KNAEPEN   09.00 – 12.00  
 

Kinesitherapie & physiotherapie

ALLE DAGEN OP AFSPRAAK

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mr. Yves DEMOL 09.00 – 12.00  09.00 – 12.00  09.00 – 12.00 
 

Neurologie

 lundimardimercredijeudivendredisamedi
 Dr. Laurence PEETERS13.00 – 18.00     

 

Ophtalmologie

Oogziekten

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Fabienne VERWORST
  13.30 – 17.40  13.30 – 17.0009.00 – 11.40
 

Neus – Keel – en Oorziekten

De NKO of neus-keel-oorarts verzorgt alle aandoeningen gelegen in de nas-faryngo-laryngalesfeer

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Paul DE MOL
 09.00 – 12.00    
 Dr. Freddy GORET
    09.00 – 12.00 
 

Dento-Faciale Orthopedie

Plaatsen en restaureren van tandwijzigingsapparatur vast en verwijderbaar; kinderen en volwassenen

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mme. Brigitte CASPERS
 14.00 – 18.30 14.00 – 18.3009.00 – 18.30 
 

Orthopedische heelkunde

de orthopedie is de heelkundige specialiteit die zich bezighoudt met alle afwijkingen van de beenderen en de gewrichten.

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Joelle CORTEEL  18.30 – 19.30   
 Dr. Ward JESPERS  13.00 – 14.30   
 

 

Longzieketn – Longfunktie – Allergologie – Tabaccologie

De dienst Pneumologie houdt zich bezig met alle aandoeningen van de longen, de bronchiën en het longvlies. Tabacologie.

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Marianne DU FOUR
 10.00 – 12.00 14.30 – 17.30  
 

Medische pedicure

Medische pedicure

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mme. Martine PIRAUX
 11.15 – 18.1511.15 – 18.15 13.45 – 18.15 
 

Psychotherapie – Slaapstoornissen

Slaapapneu, slaapstoornissen

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Mr. Roland PEC (psychologue)16.00 – 18.00     
 Mevr. Pascale OLLEVIER   09.00 – 13.00   09.00 – 13.00
 

Fysiotherapie, Rhumatologie, Acupuncture, E.M.G.

De dienst Reumatologie behandelt aandoeningen van het osteo-gewrichtsstysteem.

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Yves BAILLEUL   14.00 – 17.00  
Pr. Dr APPELBOOM Thierry 08.30 – 11.45    
 

Stomatologie en Maxillo-faciale heelkunde

Maxillo-faciale heelkunde – implantaten

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Pierre DAMSEAUX
13.30 – 17.30     
 

Urologie

De Urologie is een medische specialiteit welke zich bezighoudt met het urinair apparaat zowel van de man als de vrouw

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
 Dr. Ali ABDUL-SATER
    08.30 – 11.30 
Scroll Up